tel
+372 731 4873
Turvalised ostud
email
info@gd.ee
email
Antica Murrina kauplus, Tartu Kaubamaja

"Bella la Vita" käevõru 18K kullast topeltlüliga

Tootekood: 039284/20

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Tellimisel

96,00 €

Pane tähele!

NB! Kui toote saadavus on märgitud 'Tellimisel', siis on tarneaeg kuni 4 nädalat. Kui saadavus on märgitud 'Laos', siis on tarneaeg 1-3 päeva.

"Bella la Vita" käevõru 18K kullast topeltlüliga

Rohkem vaateid

Detailid

Nomination Italy tähistab sel aastal oma 30. sünnipäeva ja sel puhul on nad välja andnud erikollektsiooni käevõrud sõnumiga "Bella la Vita", mis itaalia keeles tähendab "Elu on ilus". Käevõru on valmistatud roostevabast terasest, mis on kaetud 18K kullaga.

Käevõru on võimalik täpselt enda käe järgi parajaks teha ja seda aina täiendada endale hingelähedaste sümbolite või kividega. Käevõrule sobivad kõik kokkupandava käevõru Classic mõõdus lülid, mida saab ise käevõrule lisada.

Käevõru suurus vastab 19 tavamõõdus lülile, mis on sobilik umbes 18 cm ümbermõõduga käele. Käevõru koosneb 17 lüliga roostevabast terasest baasketist, mis on kaetud 18K kullaga ja ühest 18K kullaga topeltlülist (topeltlüli on täpselt sama lai kui 2 tavamõõdus lüli). Alati on võimalik käevõru suurust vajadusel muuta lülisid lisades või neid vahelt ära võttes. 

Kõik lülid on valmistatud Itaalias käsitööna. Kõigil ehetel on kaasas ilus Nomination Italy kinkepakend. Garantii kehtib 2 aastat.

Lisainformatsioon

Bränd Nomination Italy
Tegu on baaskettiga Ei
Uus -