tel
+372 731 4873
Turvalised ostud
email
info@gd.ee
email
Antica Murrina kauplus, Tartu Kaubamaja

"Bella la Vita" käevõru hõbedast topeltlüliga

Tootekood: 339127/20

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Saadavus: Tellimisel

45,00 €

Pane tähele!

NB! Kui toote saadavus on märgitud 'Tellimisel', siis on tarneaeg kuni 4 nädalat. Kui saadavus on märgitud 'Laos', siis on tarneaeg 1-3 päeva.

"Bella la Vita" käevõru hõbedast topeltlüliga

Rohkem vaateid

Detailid

Nomination Italy tähistab sel aastal oma 30. sünnipäeva ja sel puhul on nad välja andnud erikollektsiooni käevõrud sõnumiga "Bella la Vita", mis itaalia keeles tähendab "Elu on ilus". Käevõru on valmistatud roostevabast terasest ja sõnumiga topeltlüli on kaetud hõbedast plaadiga.

Käevõru on võimalik täpselt enda käe järgi parajaks teha ja seda aina täiendada endale hingelähedaste sümbolite või kividega. Käevõrule sobivad kõik kokkupandava käevõru Classic mõõdus lülid, mida saab ise käevõrule lisada.

Käevõru suurus vastab 19 tavamõõdus lülile, mis on sobilik umbes 18 cm ümbermõõduga käele. Käevõru koosneb 17 lüliga roostevabast terasest baasketist ja ühest hõbedaga topeltlülist (topeltlüli on täpselt sama lai kui 2 tavamõõdus lüli). Alati on võimalik käevõru suurust vajadusel muuta lülisid lisades või neid vahelt ära võttes. 

Kõik lülid on valmistatud Itaalias käsitööna. Kõigil ehetel on kaasas ilus Nomination Italy kinkepakend. Garantii kehtib 2 aastat.

Lisainformatsioon

Bränd Nomination Italy
Tegu on baaskettiga Ei
Uus Ei

Te võite olla huvitatud järgmistest too(de)test

"Bella la Vita" käevõru 18K kullast topeltlüliga

"Bella la Vita" käevõru 18K kullast topeltlüliga

96,00 €
"Bella la Vita" käevõru 9K roosast kullast topeltlüliga

"Bella la Vita" käevõru 9K roosast kullast topeltlüliga

73,00 €