tel
+372 731 4873
Turvalised ostud
email
info@gd.ee
email
Antica Murrina kauplus, Tartu Kaubamaja

6 põhjust meid armastada!

Siin on Sulle 6 mõjuvat põhjust, miks GD.ee e-poodi ikka ja jälle tagasi pöörduda.

Kvaliteetsed ja erilised brändid— karge ja kaunis SNÖ oma tuntud Rootsi kvaliteedis. Lisaks topeltannus Itaalia ilu kahe brändi näol: Antica Murrina käsitööna valmivad klaasehted, mis on nii mõnegi Hollywoodi staari lemmikud ja mille ainuesindaja Eestis oleme ning Nomination Italy eksklusiivsed ehted.

Loo konto ja säästa — kõik SNÖ ja Antica Murrina täishinnaga ehted on püsiklientidele 5 %soodsamad. Pakume ka tasuta postitust, et Interneti-shopping Sulle tõeliselt meeldivaks kogemuseks muuta.

Tasuta ja mugav kohaletoimetamine — miinimum tellimussumma puudub! Kõik ostud toimetatakse Eesti piires tasuta kohale. Kui soovid, et pakk saadetakse Sulle otse koju või kontorisse, siis on võimalus kasutada tasulist DPD kulleriteenust.

Tasuta tagastamine — kui midagi peaks tellimusega nihu minema, siis tagastamine ja ümbervahetamine on lihtne ning tasuta.

Raha tagasi garantii — sobimatuse korral tagasta toode 14 päeva jooksul ja kanname Sulle raha tagasi.

Pikaajaline kogemus – Tartu Kaubamajas asetsev Antica Murrina ehtepood peab sel kevadel juba oma kaheksandat sünnipäeva. SNÖ-d müüme ametliku maaletoojana edasi ka Tallinna Kaubamajale. E-pood pakub võimalust teenindada kliente mugavalt ja kiiresti üle kogu Eesti.